Wybierzcie studia na kierunku ratownictwo medyczne lub zdrowie publiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Chcielibyście w przyszłości ratować ludzkie życie i nieść profesjonalną pomoc w sytuacjach zagrożenia zdrowia? A może planujecie zostać specjalistami w zakresie zdrowia publicznego, zajmować się profilaktyką chorób i promocją zdrowia? Wydział Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego stwarza takie możliwości!

Uczelnia ogłasza nabór na kierunki:

  • ratownictwo medyczne – studia I-go stopnia stacjonarne
  • ratownictwo medyczne – studia I-go stopnia niestacjonarne (UWAGA: warunkiem przyjęcia na studia I-go stopnia niestacjonarne jest przedstawienie dokumentu zawierającego poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli co najmniej „zastrzeżone”. Poświadczenie powinno być ważne przez cały okres odbywania studiów)
  • zdrowie publiczne – studia I-go stopnia stacjonarne.

Jak się dostać?

Należy złożyć aplikację w Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) w terminie do 13 września 2019 r. Szczegółowe informacje i harmonogram rekrutacji uzupełniającej dostępne są na stronie: www.rekrutacja-info.wum.edu.pl

Uwaga! Przed złożeniem aplikacji należy zapoznać się z obowiązującą Uchwałą Rekrutacyjną na rok akademicki 2019/2020, w której szczegółowo opisane zostały zasady naboru na studia.

Informacje o studiach na w/w kierunkach znajdziecie na stronie: www.wnoz.wum.edu.pl

Bieżące informacje na temat Wydziału publikowane są na fanpage’u facebook’owym: www.facebook.com/WNoZ.WUM. Zapraszamy do polubienia strony i obserwowania!

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą promocyjną Wydziału zamieszczoną pod linkiem: www.wnoz.wum.edu.pl/sites/wnoz.wum.edu.pl/files/wum_folder_16str_a4_sm_1.pdf


data ostatniej modyfikacji: 2019-08-09 13:30:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności