Design management - atrakcyjna ścieżka edukacyjna na Zarządzaniu strategicznym w WSE

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza od marca na studia na kierunku Zarządzanie strategiczne. Uczelnia uruchomiła nową ścieżkę kształcenia na tym kierunku - jest to Design management.

Design Management to brakujące ogniwo w nowoczesnym biznesie łączące design i zarządzanie! Zintegrowane i całościowe podejście do innowacyjności w organizacji czy firmie – od tworzenia oferty produktów i usług, zarządzania zespołami, budowania marki i wizerunku po tworzenie strategii opartej na innowacyjności. Wskazuje na współczesną rolę designu, który staje się narzędziem przewagi konkurencyjnej i przyczynia się do rozwoju branży czy rynku – „dziś nie wystarczy że ludzie biznesu będą lepiej rozumieć projektantów. Sami muszą stać się projektantami”*. Wykorzystuje metodykę design thinking w projektowaniu produktów i usług, projektowaniu marki i modeli biznesowych oraz projektowaniu doświadczeń użytkownika czy konsumenta.

Design Management to studia dla osób poszukujących ścieżki kariery managerskiej w branżach kreatywnych, działach projektowych, badań i rozwoju, jako project managerowie, account managerowie czy specjaliści ds. innowacji. Według Rankingu 10 najbardziej pożądanych zawodów w Polsce w 2019 r. project manager znalazł się na 8 pozycji a 25% pracowników w tym zawodzie zarabia ponad 8000 zł brutto**.

Chcesz nauczyć się jak tworzyć strategie innowacji, nowych usług, produktów i produktów cyfrowych? Interesujesz się współczesnymi wyzwaniami w zakresie poziomu życia i konsumpcji? Jeżeli tak – ścieżka Design Management jest dla Ciebie!

Twoja wiedza i umiejętności w zakresie zarządzania procesami projektowania, wdrażania i urynkowienia innowacji uczynią Cię pośrednikiem między światem biznesu a światem konsumenta i użytkownika. Studia nauczą Cię tworzenia nowoczesnych modeli biznesowych łączących zasady ekologii, ekonomii i zrównoważonego rozwoju w ramach zasady gospodarki cyrkularnej (bazującej na recyclingu oraz ograniczeniu zużycie zasobów naturalnych). Dzięki umiejętnościom z zakresu myślenia projektowego oraz modelowania procesów projektowych będziesz potrafił/a efektywnie zarządzać zespołem kreatywnym i innowacyjnym oraz komunikować się w zespole.

Dzięki studiom zdobędziesz wiedzę, co współcześnie stanowi przewagę w biznesie – poznasz siłę designu i umiejętnego nim zarządzania, kreowania i wdrażania innowacji. Będziesz również świadomy/a wpływu badań użytkowników, rynku, trendów i big data na tworzenie designu przyszłości.


data ostatniej modyfikacji: 2020-12-15 14:56:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności