Studia - artykuły

tag
Na 54. miejsce (z 63.) awansowały studia Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w światowym rankingu „Financial Times”. Jako jedyne z Polski są obecne w tym zestawieniu od ponad 10 lat i cały czas mają mocną pozycję wśród setki najlepszych uczelni na świecie. Jednocześnie są to najlepsze i jedyne w zestawieniu studia Executive MBA w Europie Środkowej. Ranking publikuje co roku dziennik „Financial Times”.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi utworzyła nowy kierunek studiów II stopnia - jest to Informatyka. Kandydaci mają do wyboru dwie specjalności: Bazy danych i systemy informatyczne oraz Technologie sieciowe.
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie rozszerzył ofertę studiów II stopnia o Dziennikarstwo przyrodnicze. Rekrutacja trwa do 15 października.
Akademia Humanistyczno-ekonomiczna w Łodzi uruchomiła nowy kierunek studiów I stopnia - jest to Dietetyka.
MBA — Zarządzanie w Ochronie Zdrowia to nowy kierunek studiów utworzony w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach, dający nowe perspektywy, nowe możliwości i niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej przygotowała zniżkę na czesne na Kosmetologii II stopnia.
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami PAN zachęca do zapisów na studia licencjackie na kierunku Zarządzanie.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku uruchomiła nowy kierunek studiów licencjackich, jest to zdrowie publiczne. Studia będą prowadzone w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.
Ubezpieczenia - to musi być straszna nuda...? Nic dziwnego, że tak pomyśleliście, skoro większości z nas kojarzą się one z OC "samochodowym" albo ubezpieczeniami "szkolnymi" (NNW). Do dystrybucji takich ubezpieczeń zapewne rzeczywiście nie potrzeba kończyć specjalistycznego kierunku studiów, dlaczego więc warto studiować "Ubezpieczenia"?
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie uzyskała zgodę Ministra Edukacji i Nauki na utworzenie nowego kierunku studiów inżynierskich: Inżynieria ochrony zdrowia i promocja.
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II zaprasza na studia podyplomowe Archiwistyka, zarządzanie dokumentacją i bibliotekoznawstwo.
Uniwersytet Gdański uruchomił nowy kierunek studiów podyplomowych - edukacja na rzecz zrównoważonego rozwoju: morska energetyka wiatrowa. Jest to kierunek kształcący kadrę dla jednej z najszybciej rozwijających się branż energetycznych na świecie.
Komunikacja w promocji zdrowia to nowa specjalność, która pojawiła się Socjologii II stopnia w Collegium Civitas.
Akademia Ignatianum zaprasza na bezpłatne stacjonarne studia I i II stopnia na kierunku Kulturoznawstwo.
Rekrutacja na kierunek Dietetyka została już otwarta. Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zgłębić tajniki zdrowego i racjonalnego odżywiania oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat funkcjonowania naszego organizmu. Oferowane są 3-letnie studia w formie dziennej i zaocznej. Kończąc studia w Wyższej Szkole Zdrowia absolwent uzyskuje dyplom licencjata, a kontynuując je na studiach II stopnia, tytuł magistra.
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie rozszerzyła swoją ofertę o nowy kierunek studiów - jest to Pedagogika I stopnia prowadzona w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi uruchomiła kilka nowych kierunków studiów podyplomowych. Lista nowości poniżej.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku uruchomiła nowy kierunek studiów podyplomowych, jest to analiza sensoryczna kosmetyków i żywności.
Zapraszamy do rekrutacji na studia drugiego stopnia na kierunku „informatyka” w Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie.
Problemy dotyczące kondycji włosów dotykają coraz większej części społeczeństwa. Stres, nieprawidłowa dieta, zła pielęgnacja, nieprofesjonalne zabiegi fryzjerskie, to tylko niektóre z przyczyn fatalnego stanu włosów. Dlatego coraz więcej z nas decyduje się na wizytę u TRYCHOLOGA – eksperta zajmującego się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z ludzkimi włosami i skórą głowy.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności