OSTATNI TYDZIEŃ REKRUTACJI NA DESIGN MANAGEMENT W WSE!

Jeszcze tylko do końca lutego br. trwa rekrutacja na nową ścieżkę Design Management w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Jeśli interesujesz się designem i chcesz zdobyć umiejętności zarządzania zespołami kreatywnymi – poznaj szczegóły i aplikuj jeszcze dziś!

Design Management do unikalna ścieżka kształcenia w ramach kierunku Zarządzanie Strategiczne (studia I stopnia) w WSE. To studia zwłaszcza dla osób, które chcą nauczyć się zarządzać innowacjami, projektowaniem i zmianą w organizacji oraz poznać metodologię Design Thinking, dzięki której nauczą się tworzyć strategie organizacji i rozwijać nowe produkty i usługi.

Studenci poznają siłę designu i umiejętnego nim zarządzania, kreowania i wdrażania innowacji, a także będą świadomi wpływu badań użytkowników, rynku, trendów i big data na tworzenie designu przyszłości.

Wszystkim zainteresowanym projektowaniem oraz ścieżką Design Management polecamy tekst Katarzyny Śliwy, CEO biura projektowego Ergodesign, które jest partnerem strategicznym ścieżki. „Kilka myśli o design management” dostępne tutaj: https://www.linkedin.com/pulse/kilka-my%C5%9Bli-o-design-management-katarzyna-sliwa/

Ścieżka jest dofinansowana z projektu Uczelnia Nowych Możliwości, finansowanego przez Unię Europejską.

Rekrutacja trwa do 28.02.2021 r.

Zajęcia rozpoczną się od semestru letniego 2020/2021. 

Studia realizowane będą tylko w trybie niestacjonarnym zaocznym.

Szczegółowe informacje dotyczące studiów i procesu rekrutacji dostępne są tutaj: https://wse.krakow.pl/studia-i-stopnia/zarzadzanie-strategiczne/design-management/


data ostatniej modyfikacji: 2021-02-22 12:57:58
Komentarze
 
Polityka Prywatności