Rekrutacja na WSB-NLU zbliża się ku końcowi. Zainteresowanie jest ogromne

Na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu trwa właśnie rekrutacja na semestr letni. Nie potrwa długo, bo przyszli studenci mogą aplikować już tylko do końca miesiąca. Wiadomo jednak, że chętnych nie brakuje. „Kandydatów jest więcej niż w poprzednich latach w analogicznym okresie rekrutacji” - mówi rektor dr Dariusz Woźniak, prof. WSB-NLU.

Rekrutacja na semestr letni wciąż otwarta. Na wielu kierunkach brakuje już wolnych miejsc

Jak podaje Biuro Rekrutacji i Marketingu WSB-NLU, chętnych, by dołączyć do społeczności akademickiej nowosądeckiej uczelni nie brakuje. Liczba zainteresowanych jest ogromna, a na niektórych kierunkach brakuje wolnych miejsc. Największym uznaniem cieszy się psychologia i informatyka. Rekrutacja na niektóre specjalności związane z Zarządzaniem została już zamknięta.

  • Możemy śmiało ogłosić, że rekrutacja na semestr letni będzie rekordowa. Mamy więcej chętnych niż dotychczas. Według naszych informacji, o 53% wzrosła liczba kandydatów zapisanych na uczelnię, w porównaniu z poprzednimi miesiącami rekrutacji, czyli grudniem i styczniem - wspomina rektor uczelni.

Także nowy kierunek na WSB-NLU, czyli Prawo znajduje wielu chętnych. Pozostały już ostatnie miejsca na specjalności Prawo w biznesie oraz Prawo w administracji.

  • Prawo było naszym marzeniem od początków istnienia uczelni, czyli od przeszło 30 lat. Niedawno to upragnione marzenie spełniło się i otrzymaliśmy pozytywną decyzję Ministra Edukacji i Nauki! To ogromna szansa dla studentów, by zrozumieć synergię pomiędzy zarządzaniem i prawem. W tej chwili, na kierunku studiuje 24 studentów, ale rekrutacja śródroczna, którą prowadzimy obecnie, pokazuje, że będzie ich znacznie więcej - mówi dr Michał Mółka, prodziekan WSB-NLU.

Więcej o tym, dlaczego warto studiować prawo na nowosądeckiej uczelni, można dowiedzieć się tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=gK3QPv6ADrs

Ostatnie dni rekrutacji na WSB-NLU. Liczba miejsc jest ograniczona

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, przyjęcie na studia odbywa się na zasadzie pierwszeństwa zapisu. Nie warto więc czekać na ostatnią chwilę. Swoją aplikację można zgłaszać do końca miesiaca lutego, w przypadku kandydatów:

Szczególnym zainteresowaniem w przypadku studiów podyplomowych, cieszą się specjalności powiązane z informatyką, psychologią i zarządzaniem. Chętnych nie brakuje też w ramach zajęć z zakresu pedagogiki. Miejsc zaczyna brakować na studiach podyplomowych z zarządzania, a głównie na kierunkach związanych z Master of Business Administration.


data ostatniej modyfikacji: 2023-02-24 10:28:14
Komentarze
 
Polityka Prywatności